web analytics

Wesele

TWOJE WESELE

Zdając sobie sprawę z tego jak ważnym dla każdej Młodej Pary jest dzień ślubu, który wieńczy wielomiesięczne przygotowania wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, wspieramy wiedzą i dokładamy wszelkich starań, realizując z pełnym zaangażowaniem również niestandardowe koncepcje. Nasi konsultanci ślubni pomagają w przygotowaniu perfekcyjnego ślubu i wesela. W Płocku i okolicach znajduje się wiele sal weselnych, jednak my możemy zapewnić wyjątkową dbałość o każdy szczegół podczas planowania przyjęcia i zaprosić wszystkie pary, które marzą o hucznym weselu czy kameralnym przyjęciu.

Oddajemy do dyspozycji przestronne wnętrza i niepowtarzalny klimat naszego ogrodu, w których oferujemy idealne warunki do zorganizowania wymarzonej uroczystości do 200 osób. Posiadamy dwie sale weselne a także altanę ogrodową dostosowaną do romantycznych ślubów plenerowych. W naszej ofercie znajdują się również pokoje hotelowe, w których Goście weselni poczują się swobodnie i komfortowo odpoczywając po weselnej zabawie.

Doradcy ślubni Amore to grono ekspertów – zadbają o kompleksową organizację wesela, poczynając od wykreowania niebanalnych pomysłów, poprzez opracowanie oryginalnego scenariusza, ustalenie indywidualnego menu, na satysfakcjonującym wykonaniu i koordynacji przyjęcia kończąc.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i starannie wyselekcjonowanymi podwykonawcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać również m.in. o oprawę muzyczną (zespół, DJ), oświetlenie, nagłośnienie i dodatkowe atrakcje dla Gości.

Każde zlecenie realizacji przyjęcia weselnego to dla nas nowe wyzwanie, które zrealizujemy w profesjonalny sposób w poczuciu odpowiedzialności za powierzone nam zaufanie.

Z naszej oferty skorzystały już setki par z Płocka i okolic a także goście zagraniczni niemieszkający na stałe w Polsce. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej bogatej oferty.