Wesele

TWOJE WESELE

Zdając sobie sprawę z tego jak ważnym dla każdej młodej pary jest dzień ślubu, który wieńczy wielomiesięczne przygotowania, wykosztujemy nasze doświadczenie, wspieramy wiedzą i dokładamy wszelkich starań, realizując z pełnym zaangażowaniem również niestandardowe koncepcje.

Oddajemy do dyspozycji przestronne wnętrza i niepowtarzalny klimat naszego ogrodu, w których oferujemy idealne warunki do zorganizowania wymarzonej uroczystości do 200 osób.

Doradcy ślubni Amore to grono ekspertów – zadbają o kompleksową organizację wesela, poczynając od wykreowania niebanalnych pomysłów, poprzez opracowanie oryginalnego scenariusza, ustalenie indywidualnego menu, na satysfakcjonującym wykonaniu i koordynacji przyjęcia kończąc.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i starannie wyselekcjonowanymi podwykonawcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać również m.in. o oprawę muzyczną (zespół, DJ), oświetlenie i nagłośnienie i dodatkowe atrakcje dla Gości.

Każde zlecenie realizacji przyjęcia weselnego to dla nas nowe wyzwanie, które zrealizujemy w profesjonalny sposób w poczuciu odpowiedzialności za powierzone nam zaufanie.